Міжнародне Шлюбне Агентство в Києві ІНТАЛІО
+38 (099) 557-13-73

Пн. - Пт. 10:00 - 18:00

+38 (099) 557-13-73

+38 (067) 329-54-13

Залиште свій номер, ми вам передзвонимо

Знайомства з німцями:
не відмовляйся від свого щастя

Вам пощастило!

Залишити заявку

Агентство знайомств
з німцями

Яким ви хочете бачити свого партнера? Цілеспрямованим, надійним, грамотно розставляє власні пріоритети? Але, не кожен чоловік в Україні чи Білорусі в повній мірі відповідає таким параметрам.

Який вихід з цієї ситуації? Чекати моменту, коли в житті, нарешті, з'явиться той, чий менталітет повністю гармонує вашому? Але який у цьому сенс ...

Сенс розтрати дорогоцінного часу на очікування - даремне заняття. Адже можна знайти свою долю за кілька тижнів або навіть днів.

Міжнародне шлюбне агентство «ІНТАЛІО» - з нашою допомогою ви знайдете своє щастя з чоловіком, якого бажали.

Залишити заявку

Зробіть першийкрок

Назустріч своїй любові

Не важливо, що 40+

Ми реєструємо дівчат від 18 до 45!
І повірте, шанси знайти свою другу половинку рівні у всіх!
Вік - це перевага! Більш досвідчені жінки краще знають, що шукають і цінують чоловіки, краще контролюють себе і здатні запропонувати чоловікам саме те, що їм треба.

Закохаєшся- заговориш на будь-якій мові

Не бійтеся помилятися! Це частина саморозвитку, нових можливостей і взаєморозуміння з Вашим майбутнім обранцем. І не забувайте, ми живемо у вік цифрових технологій, існує безліч способів і помічників для спілкування.

Діти - це щастя

Діти перешкода для знайомства? Однозначно - ні! Як показує практика діти не є перешкодою для міцних і гармонійних відносин.

Чому ми?

Переваги шлюбу
з громадянином Німеччини

Щастя невловимо, але відчутно!

Впевненість у завтрашньому дні. Іноземні чоловіки напористі, завдяки чому забезпечують собі вигідне соціальне і економічне становище.

Цілеспрямованість. Справи, доведені до кінця - запорука матеріального благополуччя і забезпечення високого статусу в суспільстві.

Інше ставлення до прекрасної статі.До жінок ставляться, як до тендітної квітці, яка повина ось-ось розпуститися ... Менталітет іноземного чоловіка, побудований не на прояві почуття ревнощів по відношенню до дівчини, а вибудовування «канатика» довіри в сім'ї.

Можливість осягнення нових знань.Відносини з іноземцем - це вивчення його цілком: його культури, країни, менталітету і мови.

Впевненість в благополуччі своїх дітей.Не секрет, що іноземні чоловіки добре забезпечені в матеріальному плані. Дитина європейських кровей не потребуватиме будь-чим, завдяки достатку в родині.

Щасливе майбутнє для своєї дитини.Діти, народжені в інтернаціональному шлюбі, мають перевагу серед інших: в знанні відразу декількох мов, пристосованості до культури обох країн і також - незвичайною зовнішністю, отриманої завдяки змішанню кровей.

Нові можливості. Вам відкриваються двері в абсолютно іншу країну, в якій ви зможете законно отримати документи і громадянство в разі потреби в найближчі роки.

Для зареєстрованих дівчат
художня фотосесія Intalio у подарунок!

Заповнити анкету

Шлюбні послугиIntalio

 • 1 Анкетування і реєстрація на найбільш рейтингових і перевірених міжнародних сайтах знайомств з великою базою даних чоловіків з Австралії, США та Європи;
 • 2 Індивідуальний підхід і професійні консультації сертифікованих шлюбних фахівців;
 • 3 Послуги професійних перекладачів і супровід під час зустрічей;
 • 4 Консультації по країні майбутнього проживання і питань шлюбної еміграції;
 • 5 Організація зустрічей і подорожей, пов'язаних зі знайомствами і першими побаченнями, як в Україні, в Білорусі, так і в інших країнах;
  доставки квітів і пам'ятних подарунків;
 • 6 Організація і проведення ексклюзивних весіль.

Безкоштовно

Послуги шлюбного агентства безкоштовні для дівчат

Перекладач, фотосесія, підбір пари, написання листа і багато інших дрібних, але важливі послуги БЕЗКОШТОВНІ для дівчат.

Відгуки про «ІНТАЛІО»

Досить зважувати і сумніватися.

Все ще сумніваєтеся?

Залиште номер, ми Вам зателефонуємо!

Щасливі пари
і незабутні
історії

Про нас

Довго наполягати на виборі не будемо. Хочеться просто розкласти по полицям всю ту інформацію, яку ви вже вивчили. Міжнародне шлюбне агентство «ІНТАЛІО» гарантує професійну допомогу жінкам від 18 до 44 років. З дітьми і без них. З втомою в очах і нерішучістю в діях. З нами ви не тільки знайдете свою другу іноземну половинку, але і повірите в себе, змініте свій внутрішній і зовнішній світ до невпізнання, закохаєтесь.
INTALIO - Наша команда
INTALIO - Наша команда
INTALIO - Наша команда

Часті питання

Ми відповімо на всі Ваші запитання!

Багатьом дівчатам просто страшно знайомитися з іноземцями, заповнювати анкети, і тим більше ходити на побачення до незнайомців. Роботу шлюбних агентств оточує безліч чуток, більшість з яких надумані.
Усі міфи ми готові розвіяти!

Скільки коштують ваші послуги?
Наші послуги для дівчат абсолютно безкоштовні
Не володію іноземною мовою, що робити?
Не бійтеся помилятися! Це стосується всього, але ми сьогодні про мовний бар'єр. Спочатку він є абсолютно у всіх тих, хто вивчає іноземну мову! Навіть, якщо ви добре володієте, наприклад англійською, але у вас немає регулярної розмовної практики, Вам не уникнути збентеження на перших порах спілкування з чоловіком. І, можливо, після переїзду теж, де доведеться спілкуватися в основному з носіями мови. Рада тут один - Не бійтеся, практика! :) Це ж частина саморозвитку, нових можливостей і взаєморозуміння з Вашим майбутнім обранцем. якщо чекати, коли ваше вимова і словниковий запас стане ідеальними, можна ніколи так і не вийти заміж за іноземця
Чи є обмеження для співпраці з вашим агентством?
Якщо Вам від 18 до 45, Ви не замужем або в офіційному розлученні і перебуваєте в пошуку супутника життя, то ласкаво просимо в агентство знайомств Intalio!
Який достаток і соціальний статус у чоловіків, з якими можна познайомитися?
Працюючи в агентстві знайомств, ми бачимо багато різних чоловіків - молодих і наївних, у віці і досвідчених, які люблять красиво залицятися і мовчунів, з чітким планом действій.Что найцікавіше? Кожен по-своєму гарний, а для кого-то виявляється найкращим. Навіть якщо він не ставав згодом нареченим для дівчини, знайомство це завжди досвід.
Як відбувається знайомство з чоловіком?
Тут ми розповімо про те, що саме роблять для вас менеджери ІНТАЛЄВ. Після реєстрації за кожною дівчиною закріплюється сваха.

Що ж зробить для Вас Ваша сваха прямо зараз, поки Ви зайняті іншими, не менш важливими справами?

1) Сваха заощаджує Ваш час. Ви можете спокійно працювати, присвячувати час дітям, рідним, друзям, знаючи, що при цьому ведуться активні пошуки того чоловіка, який, як і Ви, шукає серйозних стосунків і з яким ви підійдете один одному, як частинки одного пазла.

2) Для цього вона має під рукою величезну базу кандидатів, серед яких потрібно відшукати саме ту.

3) Вона зробить це абсолютно безкоштовно, Ви пам'ятаєте?

4) Принципова відмінність шлюбного агентства від сайтів знайомств в тому, що свахи працюють виключно з тими чоловіками, які налаштовані на серйозні стосунки і створення сім'ї.

5) Коли справа дійде до першої зустрічі і її організації, сваха і тут Вам допоможе: підібрати місце зустрічі, зручне для обох час, продумати все до дрібниць і організувати ... Адже перше побачення в реальному житті - це так важливо!
Наскільки реально вийти заміж за іноземця?
Однозначної відповіді на нього немає. Тут все дуже індивідуально. Хтось тільки зареєструвавшись в агентстві вже ходить на зустрічі, а хтось перебуває на сайтах місяцями і навіть роками. Все залежить від того, наскільки чоловіки цікавляться саме Вами. На жаль, ми, як агентство, на вибір чоловіків вплинути не можемо. Але, ми рекомендуємо всім нашим клієнткам регулярно робити нові фотосет і надавати фото в агентство для поновлення анкети, як не крути, перше, на що звертають увагу чоловіки - це фотографії, це основний наш з Вами "інструмент" для залучення до Вас уваги. Резюмуючи, ми рекомендуємо не ставити для себе тимчасові рамки, це вкрай важливо.

Той факт, що Ви зареєстровані в агентстві який суперечить іншим способам пошуку супутника життя, якими Ви можете користуватися. Важливо розуміти, що поки Вам актуальне питання пошуку супутника життя, пошук чоловіка для Вас агентством триває, і "спрацювати" це може в будь-який момент.
З чоловіком з якої країни можна познайомитися?
В основному чоловіки з Америки, Західної і Північної Європи
Чи можна вийти заміж за іноземця, коли є діти?
Складно відповісти за всіх чоловіків, так як у кожної людини, в тому числі і чоловіки, різні погляди з цього приводу, все суто індивідуально і залежить від часу і етапу на життєвому шляху чоловіки і його особистого ставлення з цього питання, сформованого в процесі соціалізації і поглядів. Але якщо виходити з практики, таких випадків дуже багато, де діти не були перешкодою ні для знайомства ні для побудови міцних гармонійних відносин переходять у сім'ю.

Статті по темі

Міжнародне шлюбне агентство «ІНТАЛІО» в Києві

НЕ просто фішка, розкручена маркетологами.

Ми працюємо на результат. І це підтверджує відкритість і прозорість інформації на нашому офіційному сайті. Відгуки сформованих пар і дівчат, в очікуванні свого іноземного принца.

Ми відкрито заявляємо про те, що пошуки судженого - не справа одного дня і дзвінкого клацання пальців.

Знайомство з іноземцем для серйозних стосунків - це копітка робота штату професіоналів по всіх «фронтах»:

 • Реєстрація та створення вашого профайлу на сайтах онлайн міжнародних шлюбних агентств зі світовими іменами.
 • Робота перекладачів на стадії подання, знайомства, онлайн-спілкування і при реальних зустрічах.
 • Проведення і підтримка перших побачень в Україні і за кордоном.
 • Юридичні консультації та інформування про всі еміграційних тонкощах.
 • Доставка дівчатам подарунків, квітів та інших сюрпризів від потенційних женихів.
 • Доведено всього процесу до результату - весілля, яку також можуть спланувати і організувати наші професійні феї-умеліци.

Краще міжнародне шлюбне агентство України «ІНТАЛІО» в Києві. Але працюємо ми з дівчатами з будь-яких міст. А реальні відгуки щасливих пар - додатковий плюс в скарбничку нашого професіоналізму.

Ми знаємо, що у вас ще дуже багато питань. На більшість з них ми відповіли у відповідному розділі на нашому сайті. Але якщо, все ж, чогось важливо ви там не знайшли.

Телефонуйте, пишіть і приїжджайте в наші затишні офіси. Ми відкриті для діалогу. Завжди швидко і вчасно реагуємо на будь-які питання, пропозиції, побажання.

Професіоналізм у роботі як мистецтво

Підтримування раціоналізму в здійсненні будь-яких дій - особливість менталітету німецьких чоловіків. Ваші інтереси відповідають такому опису? Тоді звертайтеся за послугами нашого агентства і познайомтеся зі своїм чоловіком. Гарантії, які отримуєте при співпраці з «ІНТАЛІО»:

 1. Багаторічний досвід -сінонім професіоналізму виконання поставлених завдань.
 2. Конфіденційність інформації, яку надаєте.
 3. Підтримування контактів з перевіреними європейськими організаціями.
 4. Безкоштовні послуги від реєстрації на сайтах знайомств, до організації весільної церемонії.
 5. Висока кваліфікація співробітників агентства.

Любов - це почуття, доступне для кожного, головне - бажання.

Якщо вам від 18 і більше років, і хочете познайомитися з чоловіком своїх бажань - звертайтеся за послугами в краще міжнародне шлюбне агентство України в Києві «ІНТАЛІО».

Для оформлення заявки, звертайтеся за телефоном +38 (099) 557-13-73, +38 (067) 329-54-13 або електронною поштою welcome@intalio.ua.

Контакти

+38 (099) 557-13-73

+38 (067) 329-54-13

welcome@intalio.ua

м. Київ, вул. Льва Толстого, 6А, оф.302

Часи роботи: с 10:00 до 18:00 (по буднях)

Logo
+38 (099) 557-13-73 welcome@intalio.ua м. Київ, вул. Льва Толстого, 6А, оф.302
Viber
Telegram
WhatsApp
Задати
питання