Міжнародне Шлюбне Агентство в Києві ІНТАЛІО ШЛЮБНА АГЕНЦІЯ
+38 (099) 557-13-73

Пн. - Пт. 10:00 - 18:00

+38 (099) 557-13-73

Залиште свій номер, ми вам передзвонимо

Щасливі пари
і незабутні історії

Світлана та Себастіан

Image

Нас доволі часто запитують дівчата, як довго може тривати пошук Другої Половинки. Ще раз хочеться сказати, що все дуже індивідуально. Можна довго листуватися з однією людиною, а в підсумку зрозуміти, що це «не судилося». А можна серед десятка претендентів, відразу відчути, що «це ВІН». Пошук супутника життя Світланою в агентстві був затяжним, але зате увінчався величезним успіхом! Її обранцем став француз Себастіан. Він приїхав до неї на зустріч до Донецька через всього лише кілька тижнів листування. Вони відразу сподобалися один одному. Після його від'їзду Світлана зайнялася посиленим вивченням французької мови. Коли є стимул, і любов, то можна подолати будь-які перешкоди. Себастіан приїжджав знову, познайомився з батьками Світлани. Світлана ж відвідувала його у Франції. Саме там, в неповторній атмосфері романтичної Франції, вона отримала пропозицію руки і серця. З 2012 р Франція стала «багатшою» на одна щасливу люблячу сім'ю.

Наталя, керівник «ІНТАЛІО»

Ирина та Рене

Image

Роман по листуванню Рене та Ірини тривав два роки. Обидва з нетерпінням чекали зустрічі, і вже з першої хвилини побачення стало зрозуміло, що очікування не було марним. Рене підкорив Ірину своєї галантністю і турботою, Ірина ж зачарувала свого супутника ніжністю і розумом. Пара провела чотири незабутні дні в Києві, відвідала всі головні визначні пам'ятки столиці і насолодилася вишуканою кухнею нашої прекрасної країни. Після повернення в Америку Рене запросив Ірину провести спільну відпустку, під час якого і зробив пропозицію руки і серця. Час і відстань не змогли стати на заваді істинної любові, і не дивлячись на довге очікування серця закоханим все таки возз'єдналися. Бажаємо Ірині і Рене, щоб вогник їх любові з кожним роком розгорявся все сильніше і сильніше.

Ольга, менеджер агентства "ІНТАЛІО"

Галина та Дерек

Image

Це один із незабутніх прикладів того, що, незважаючи на відстань, чоловіки вміють красиво і ефектно доглядати. Всі співробітники нашого агентства з теплотою і захопленням згадують чудові подарунки, які Дерек надсилав Галині під час листування. А потім була така ж незабутня зустріч в Дніпрі. Згадуючи розвиток їх відносин, можна сказати тільки одне: Відстаней для захоплених сердець не існує!

Адміністратор «ІНТАЛЄВ», Тетяна

Анна та Жан Клод

Image

Первая встреча Анны и Жан Клода из Франции состоялась летом, на побережье Черного моря 2014г. Те несколько солнечных дней, после недолгой виртуальной переписки, помогли им лучше узнать друг друга. Дружеское приятное общение, романтическая атмосфера у моря, настоящий французский шарм — именно такие эмоции вызывают воспоминания о том времени у Анны и Жан Клода.
Клара, переводчик «Инталио»

Все ще вагаєтесь?

Залиште свій номер, ми Вам зателефонуємо!

Logo
welcome@intalio.ua м. Київ, вул. Льва Толстого, 6А, оф.302
Viber
Telegram
WhatsApp
Задати
питання