Міжнародне Шлюбне Агентство в Києві ІНТАЛІО ШЛЮБНА АГЕНЦІЯ
+38 (099) 557-13-73

Пн. - Пт. 10:00 - 18:00

+38 (099) 557-13-73

Залиште свій номер, ми вам передзвонимо

Знайомства з італійцями:
Ви визначаєте алгоритм свого успіху, ми - лише допомагаємо

Вам пощастило!

Залишити заявку

Агентство знайомств
з італійцями

Яким ви бачите свого майбутнього чоловіка? Мужнім, вірним, з бурхливим темпераментом і пристрасною натурою? Якщо це так, то ваше вірне рішення у виборі другої половинки -італійський чоловік.

Непосидючість, бажання діяти і неперевершена краса виділяє італійців і закохує в себе.

Як раціональніше знайомитися з іноземцями? Купувати квиток, летіти в їхню країну? Витрачати роки на пошуки ... Забудьте про ці проблеми.

Міжнародне шлюбне агентство «ІНТАЛІО» - це можливість знайомства з італійцями безпечно, і без витрат у часі на очікування своєї долі.

Залишити заявку

Зробіть першийкрок

Назустріч своїй любові

Не важливо, що 40+

Ми реєструємо дівчат від 18 до 45!
І повірте, шанси знайти свою другу половинку рівні у всіх!
Вік - це перевага! Більш досвідчені жінки краще знають, що шукають і цінують чоловіки, краще контролюють себе і здатні запропонувати чоловікам саме те, що їм треба.

Закохаєшся- заговориш на будь-якій мові

Не бійтеся помилятися! Це частина саморозвитку, нових можливостей і взаєморозуміння з Вашим майбутнім обранцем. І не забувайте, ми живемо у вік цифрових технологій, існує безліч способів і помічників для спілкування.

Діти - це щастя

Діти перешкода для знайомства? Однозначно - ні! Як показує практика діти не є перешкодою для міцних і гармонійних відносин.

Чому ми?

Переваги шлюбу
з італійцем

Жити. Кохати. Зараз.

Впевненість у завтрашньому дні. Іноземні чоловіки напористі, завдяки чому забезпечують собі вигідне соціальне і економічне становище.

Цілеспрямованість. Справи, доведені до кінця - запорука матеріального благополуччя і забезпечення високого статусу в суспільстві.

Інше ставлення до прекрасної статі.До жінок ставляться, як до тендітної квітці, яка повина ось-ось розпуститися ... Менталітет іноземного чоловіка, побудований не на прояві почуття ревнощів по відношенню до дівчини, а вибудовування «канатика» довіри в сім'ї.

Можливість осягнення нових знань.Відносини з іноземцем - це вивчення його цілком: його культури, країни, менталітету і мови.

Впевненість в благополуччі своїх дітей.Не секрет, що іноземні чоловіки добре забезпечені в матеріальному плані. Дитина європейських кровей не потребуватиме будь-чим, завдяки достатку в родині.

Щасливе майбутнє для своєї дитини.Діти, народжені в інтернаціональному шлюбі, мають перевагу серед інших: в знанні відразу декількох мов, пристосованості до культури обох країн і також - незвичайною зовнішністю, отриманої завдяки змішанню кровей.

Нові можливості. Вам відкриваються двері в абсолютно іншу країну, в якій ви зможете законно отримати документи і громадянство в разі потреби в найближчі роки.

Для зареєстрованих дівчат
художня фотосесія Intalio у подарунок!

Заповнити анкету

Шлюбні послугиIntalio

 • 1 Анкетування і реєстрація на найбільш рейтингових і перевірених міжнародних сайтах знайомств з великою базою даних чоловіків з Австралії, США та Європи;
 • 2 Індивідуальний підхід і професійні консультації сертифікованих шлюбних фахівців;
 • 3 Послуги професійних перекладачів і супровід під час зустрічей;
 • 4 Консультації по країні майбутнього проживання і питань шлюбної еміграції;
 • 5 Організація зустрічей і подорожей, пов'язаних зі знайомствами і першими побаченнями, як в Україні, в Білорусі, так і в інших країнах;
  доставки квітів і пам'ятних подарунків;
 • 6 Організація і проведення ексклюзивних весіль.

Безкоштовно

Послуги шлюбного агентства безкоштовні для дівчат

Перекладач, фотосесія, підбір пари, написання листа і багато інших дрібних, але важливі послуги БЕЗКОШТОВНІ для дівчат.

Відгуки про «ІНТАЛІО»

Досить зважувати і сумніватися.

Все ще сумніваєтеся?

Залиште номер, ми Вам зателефонуємо!

Щасливі пари
і незабутні
історії

Про нас

Довго наполягати на виборі не будемо. Хочеться просто розкласти по полицям всю ту інформацію, яку ви вже вивчили. Міжнародне шлюбне агентство «ІНТАЛІО» гарантує професійну допомогу жінкам від 18 до 44 років. З дітьми і без них. З втомою в очах і нерішучістю в діях. З нами ви не тільки знайдете свою другу іноземну половинку, але і повірите в себе, змініте свій внутрішній і зовнішній світ до невпізнання, закохаєтесь.
INTALIO - Наша команда
INTALIO - Наша команда
INTALIO - Наша команда

Часті питання

Ми відповімо на всі Ваші запитання!

Багатьом дівчатам просто страшно знайомитися з іноземцями, заповнювати анкети, і тим більше ходити на побачення до незнайомців. Роботу шлюбних агентств оточує безліч чуток, більшість з яких надумані.
Усі міфи ми готові розвіяти!

Скільки коштують ваші послуги?
Наші послуги для дівчат абсолютно безкоштовні
Не володію іноземною мовою, що робити?
Не бійтеся помилятися! Це стосується всього, але ми сьогодні про мовний бар'єр. Спочатку він є абсолютно у всіх тих, хто вивчає іноземну мову! Навіть, якщо ви добре володієте, наприклад англійською, але у вас немає регулярної розмовної практики, Вам не уникнути збентеження на перших порах спілкування з чоловіком. І, можливо, після переїзду теж, де доведеться спілкуватися в основному з носіями мови. Рада тут один - Не бійтеся, практика! :) Це ж частина саморозвитку, нових можливостей і взаєморозуміння з Вашим майбутнім обранцем. якщо чекати, коли ваше вимова і словниковий запас стане ідеальними, можна ніколи так і не вийти заміж за іноземця
Чи є обмеження для співпраці з вашим агентством?
Якщо Вам від 18 до 45, Ви не замужем або в офіційному розлученні і перебуваєте в пошуку супутника життя, то ласкаво просимо в агентство знайомств Intalio!
Який достаток і соціальний статус у чоловіків, з якими можна познайомитися?
Працюючи в агентстві знайомств, ми бачимо багато різних чоловіків - молодих і наївних, у віці і досвідчених, які люблять красиво залицятися і мовчунів, з чітким планом действій.Что найцікавіше? Кожен по-своєму гарний, а для кого-то виявляється найкращим. Навіть якщо він не ставав згодом нареченим для дівчини, знайомство це завжди досвід.
Як відбувається знайомство з чоловіком?
Тут ми розповімо про те, що саме роблять для вас менеджери ІНТАЛЄВ. Після реєстрації за кожною дівчиною закріплюється сваха.

Що ж зробить для Вас Ваша сваха прямо зараз, поки Ви зайняті іншими, не менш важливими справами?

1) Сваха заощаджує Ваш час. Ви можете спокійно працювати, присвячувати час дітям, рідним, друзям, знаючи, що при цьому ведуться активні пошуки того чоловіка, який, як і Ви, шукає серйозних стосунків і з яким ви підійдете один одному, як частинки одного пазла.

2) Для цього вона має під рукою величезну базу кандидатів, серед яких потрібно відшукати саме ту.

3) Вона зробить це абсолютно безкоштовно, Ви пам'ятаєте?

4) Принципова відмінність шлюбного агентства від сайтів знайомств в тому, що свахи працюють виключно з тими чоловіками, які налаштовані на серйозні стосунки і створення сім'ї.

5) Коли справа дійде до першої зустрічі і її організації, сваха і тут Вам допоможе: підібрати місце зустрічі, зручне для обох час, продумати все до дрібниць і організувати ... Адже перше побачення в реальному житті - це так важливо!
Наскільки реально вийти заміж за іноземця?
Однозначної відповіді на нього немає. Тут все дуже індивідуально. Хтось тільки зареєструвавшись в агентстві вже ходить на зустрічі, а хтось перебуває на сайтах місяцями і навіть роками. Все залежить від того, наскільки чоловіки цікавляться саме Вами. На жаль, ми, як агентство, на вибір чоловіків вплинути не можемо. Але, ми рекомендуємо всім нашим клієнткам регулярно робити нові фотосет і надавати фото в агентство для поновлення анкети, як не крути, перше, на що звертають увагу чоловіки - це фотографії, це основний наш з Вами "інструмент" для залучення до Вас уваги. Резюмуючи, ми рекомендуємо не ставити для себе тимчасові рамки, це вкрай важливо.

Той факт, що Ви зареєстровані в агентстві який суперечить іншим способам пошуку супутника життя, якими Ви можете користуватися. Важливо розуміти, що поки Вам актуальне питання пошуку супутника життя, пошук чоловіка для Вас агентством триває, і "спрацювати" це може в будь-який момент.
З чоловіком з якої країни можна познайомитися?
В основному чоловіки з Америки, Західної і Північної Європи
Чи можна вийти заміж за іноземця, коли є діти?
Складно відповісти за всіх чоловіків, так як у кожної людини, в тому числі і чоловіки, різні погляди з цього приводу, все суто індивідуально і залежить від часу і етапу на життєвому шляху чоловіки і його особистого ставлення з цього питання, сформованого в процесі соціалізації і поглядів. Але якщо виходити з практики, таких випадків дуже багато, де діти не були перешкодою ні для знайомства ні для побудови міцних гармонійних відносин переходять у сім'ю.

Статті по темі

Не зупиняйся в пошуках кращого для себе: процес знайомства

Щоб отримати бажане, не означає, що за це доведеться платити.

Шлюбне агентство «ІНТАЛІО» відкриває двері в абсолютно інший, новий світ, мешканкам України та Білорусі. Тепер для знакомствас італійцями вам не потрібно їхати в Рим чи інше місто країни, досить лише написати нам і ...

Ми допоможемо вам знайти своє щастя:

 • Реєстрація вашої анкети на сайтах знайомств здійснюється нашим фахівцем (виставляємо індивідуальні критерії чоловіків, які вам підходять).
 • Робота зі стилістом - етап перевтілення, в якому ми змінимо ваш образ і підберемо відповідний цибулю.
 • Влаштуємо індивідуальну фотосесію і відеозйомку для розміщення матеріалу у вашій анкеті.
 • Допоможемо подолати мовний бар'єр: проведемо заняття, які допоможуть вам в самостійному вивченні мови, а також надамо послуги перекладу мови в віртуальному і живому спілкуванні.
 • Супровід при особистій зустрічі з чоловіком для забезпечення максимальної безпеки і зручності розуміння.

Якщо ви маєте на меті - в майбутньому вийти заміж за італійця, фахівець агентства проконсультує вас з питання документів, які для цього знадобляться (зможете отримати посвідку на проживання в Італії через сімейні обставини на 5 років, і вже через 2 роки після укладення шлюбу - подати заявку на громадянство).

Відгуки наших щасливих клієнтів

Кажуть, «щастя любить тишу», але як слідувати таким правилом життя, коли душа співає, а серце переповнене любов'ю?

Саме в такому контексті пишуть свої неймовірні історії дівчата і жінки, які перебороли власні сумніви і скептицизм, зробивши крок назустріч своєму щастю.

На сайті нашого шлюбного агентства «ІНТАЛІО» є для кожного користувача мережі інтернет ознайомитися з реальними відгуками сформованих інтернаціональних пар.

Перегляньте історії наших героїнь і героїв, і не виключено, що незабаром саме ви поповните їх ряди.

Контакти

+38 (099) 557-13-73

welcome@intalio.ua

м. Київ, вул. Льва Толстого, 6А, оф.302

Часи роботи: с 10:00 до 18:00 (по буднях)

Logo
welcome@intalio.ua м. Київ, вул. Льва Толстого, 6А, оф.302
Viber
Telegram
WhatsApp
Задати
питання